MUNKATÁRSAK

Iskolavezetés

Szauter Terézia

főigazgató

Dörte Christensen

német igazgató

Nuberné Honti Ivett

egységes iskola igazgatója

Daniel Rades

német igazgatóhelyettes

Szauterné Lévai Klára

általános iskola alsó tagozatának igazgatóhelyettese

Gernerné Kemmer Rosemarie

általános iskola felső tagozatának igazgatóhelyettese

Ruff Terézia

gimnáziumi igazgatóhelyettes

Eperjesiné Fehér Teréz

gyakorlati oktatásvezető

 

Titkárság

Tímárné Ginder Kinga

főigazgató titkárság

Márton Szilvia

főigazgató titkárság

Hainczné Tokay Anna

gimnázium titkárság

Bodrogi Orsolya

általános iskola alsó tagozat titkárság

Csabák Anita

általános iskola felső tagozat titkárság

Pedagógiai asszisztensek

Márton Szilvia

általános iskola

Jaksützné Bene Brigitta,

Metzinger Szandra

óvoda

Tantestület

NÉV

BEOSZTÁS

TANTÁRGYAK

OSZTÁLYFŐNÖK

INTÉZMÉNYEGYSÉG

Adorján Adrienn

tanár

biológia, kémia

 

általános iskola

Agócs Mariann

tanár

angol, német

 9/B

gimnázium

Bajainé Bischof Erzsébet

tanár

matematika, fizika

 5/B

általános iskola, gimnázium

Balster, Elke

német vendégtanár

német, matematika

 

általános iskola

Csipakné Erős Edina

német nemzetiségi tanító

   1/A

általános iskola

Csorbai Péter

tanár

német nyelv és irodalom, német népismeret

 

gimnázium

Csordásné Csőszi Melinda

német nemzetiségi tanító

 

2/A

általános iskola

 

Deák Barbara

 

    német  nemzetiségi            tanító

   2/B       általános iskola

Emmert József

tanár

néptánc

 

gimnázium

Eperjesiné Fehér Teréz

tanár

szakmai tárgyak

12.D

szakgimnázium

Feldusz Edit

tanár

matematika

 

gimnázium

Földváriné Berberovics Judit

német nemzetiségi tanító

 

3/B

általános iskola

Fülöp Szilvia

 tanár

rajz

 

 általános iskola, gimnázium

Füstösné Schäffer Edina

tanár

német nyelv és irodalom

9/II

gimnázium

 

Galántháné
Szabó Nóra

 

német nemzetiségi tanító

 

3/A

       általános iskola

Gáspárné Sziebert Szilvia

német nemzetiségi tanító

 

4/B

általános iskola

Gernerné Kemmer Rosemarie

tanár

német nyelv és irodalom, hon és népismeret

 

általános iskola

Ginál Ildikó

német nemzetiségi tanító
alsós német munkaközösség-vezető

 

4/B

általános iskola

Graser, Andreas


német vendégtanár 

matematika, fizika

   gimnázium 

Gugánné TiszttartóÁgnes

tanár

informatika

  gimnázium

Hajdú Anett

tanár
angol munkaközösségvezető

angol nyelv

 

gimnázium

Hajós Enikő

német nemzetiségi tanító

   3/B

általános iskola

Hefner Istvánné

tanár

biológia, földrajz

 

 gimnázium

Hágendorn Andrea

német nemzetiségi tanító

 

3/C

általános iskola

Hlavati Éva

tanár

angol

9/A 

gimnázium

Hortiné Nagy Réka

német nemzetiségi tanító

 

4/A

általános iskola

Hofmann, Bärbel

német vendégtanár

matematika, fizika

 

gimnázium

Huberné Schäffer Jolán

tanár

biológia, technika és életvitel, természetismeret

 

általános iskola, gimnázium

Illés Zoltán

 

tanár

 

biológia, kémia

 

gimnázium

Ivánkovich Anita

tanár

matematika, kémia

 9/D

általános iskola, gimnázium

Jaksa Veronika

német nemzetiségi tanító

 

4/A

általános iskola

Jaszenovics Ilona

tanár

magyar nyelv és irodalom

 

gimnázium

Juhász Imre

tanár

angol nyelv

 10/A

középiskola

Kajtárné Kaszás Erika

német nemzetiségi tanító

 

2/A

általános iskola

Kollár Elvíra

tanár

matematika 8/C

általános iskola

Kemmer Erzsébet

tanár

német nyelv és irodalom, történelem, német népismeret

 11/C

gimnázium

Kovács Andrásné

tanár

magyar nyelv és irodalom, ének

7/C

általános iskola, gimnázium

Kovács Gábor

tanár

testnevelés

 

gimnázium

Kovács Lajos

tanár

testnevelés

 

gimnázium

Kovács Villő Klára

tanár

magyar nyelv és irodalom, erkölcstan

5/C

általános iskola,gimnázium

Krausz Éva

tanár

német, történelem,néptánc

8/B

általános iskola,gimnázium

Lengyel Anita

tanár

DÖK-munkát segítő pedagógus

német nyelv és irodalom, matematika, történelem

8/A

gimnázium

Lentnerné Egyed Tünde

tanár

német nyelv

 

általános iskola

Lepres Andrásné

 tanár

matematika, informatika

 

gimnázium

dr. Major Hajnalka

tanár, magyar munkaközösség vezető

magyar nyelv és irodalom, történelem

12/C

gimnázium

Makajiné Hornyák Éva

német nemzetiségi tanító

 

1/B

általános iskola

Manz Alfréd

tanár, német munkaközösség vezető

német nyelv és irodalom, német népismeret

 

gimnázium

Margitné Oszwald Vivienn

tanár

magyar nyelv és irodalom

 

általános iskola

Mártonné Tokay Ágnes

német nemzetiségi tanító

 

1/B

általános iskola

Mikó Edit

német,
szakmai tárgyak

  5.13 

gimnázium

Mikóné Kovács Veronika

német nemzetiségi tanító

 

2/C

általános iskola

Molnárné Tomó Krisztina

német nemzetiségi tanító

 

2/B

általános iskola

Mozolai Monika

 

tanár,
osztályfőnöki munkaközösség vezető

informatika

10/D


általános iskola, gimnázium

Muth, Matthias

német vendégtanár

angol nyelv, történelem

10/B

gimnázium

Nagyné Kiss Valéria

német nemzetiségi tanító

 

4/B

általános iskola

Nagyhegyesiné Font Anikó

tanár

angol nyelv

 

gimnázium

Nagy Márta

tanár

magyar nyelv és irodalom, mozgóképkultúra és médiaismeret

 7/A

gimnázium

Nagy Tünde

tanár

német nyelv és irodalom, történelem

12/A

gimnázium és szakgimnázium

Nuberné Honti Ivett

tanár

földrajz, angol, német

 

gimnázium

Páncsity Orsolya

tanár

magyar nyelv és irodalom

9/C

gimnázium

Paplauer Paula

tanár

német nyelv és irodalom, német népismeret

11/B

gimnázium

Papp Judit

tanár

matematika, fizika

 

gimnázium

Pappné Harcos Erzsébet

tanár

német nyelv és irodalom

 11/A

gimnázium

Pencz Mária

tanár

német nyelv és irodalom, népismeret

 9/I

gimnázium és szakgimnázium

Perity Diána

tanár

magyar, történelem  11/D

gimnázium

Péter Szandra

tanár

német nyelv és irodalom

 

gimnázium

Pump Gábor

tanár

testnevelés, technika és életvitel

7/B

általános iksola, gimnázium, szakgimnázium

Puruczki Csilla

tanár

német nyelv és irodalom, történelem, hon és népismeret

5/A

általános iskola, gimnázium

Richert-Szemelácz Éva

német nemzetiségi tanító

 

2/C

általános iskola

Régaisz Erzsébet

tanár

angol

 12/B

gimnázium

Révainé Schőn Teréz

tanár

német nemzetiségi nyelv és irodalom, történelem, népismeret

 10/B

gimnázium

Romsics Eszter

 

laboráns

   

Rost Gaugesz, Teréz

német vendégtanár

német, történelem

  gimnázium

Ruff Terézia

tanár
minőségbiztosítási munkaközösség-vezető

matematika

 

általános iskola, gimnázium

Sajtos Klaudia

német nemzetiségi tanító

   1/A

általános iskola

Sári István

tanár

fizika, kémia

 

gimnázium

Scherer Gabriella

tanár
történelem munkaközösség vezető

történelem, német nyelv és irodalom, népismeret

 

általános iskola

Schmiing, Christiane

német vendégtanár

német, történelem

 

gimnzázium

Sivák Szilvia

tanár

biológia, kémia

 10/C

gimnázium

Schmid, Johannes

német vendégtanár

történelem, német

 

gimnázium

Steingart János

 

természettudományi munkaközösség vezető

matematika, fizika

 

gimnázium

Strahl Zsófia

tanár

magyar, történelem

6/C

általános iskola

Szabó Etelka

német nemzetiségi tanító, alsós magyar munkaközösség vezető

 

4/A

általános iskola

Szabóné Dr Mojzes Angelika

tanár szakmai tantárgyak   szakgimnázium

Szauterné Lévai Klára

tanár

történelem, német nyelv és irodalom, hon- és népismeret

 

általános iskola

Szilágyiné Deres Anikó

német nemzetiségi tanító, DÖK-munkát segítő pedagógus

 

3/A

általános iskola

Szauter Terézia

tanár

történelem

 

gimnázium

Varga István

német nemzetiségi tanító

 

3/C

általános iskola

Vassné Szabó Dóra

tanár, nevelési munkaközösség vezető

angol nyelv, erkölcstan, tanulásmódszertan

6/A

általános iskola, gimnázium

Vétek Frigyes

tanár

testnevelés

 

 általános iskola, gimnázium

Vujkov Ágota

tanár

német nyelv és irodalom, földrajz, hon- és népismeret, természetismeret

 6/B

általános iskola, gimnázium

Walker, Kris

német vendégtanár

német nyelv és irodalom, történelem

 

gimnázium, általános iskola

Zsednai Dóra

német vendégtanár

német nyelv és irodalom, történelem

11/A

gimnázium