Versenyeredmények

VERSENYEREDMÉNYEK 2015./2016.
VERSENY NEVE NÉV/OSZTÁLY HELYEZÉS Felkészítő tanár
       
Jugend debattiert international 2016 vitavetélkedő országos kvalifikációs forduló Hasanovic Erik iskolai 2. országos 21-32. között Dr.Balatoni Hajnalka, Péter Szandra
Jugend debattiert international 2016 vitavetélkedő országos kvalifikációs forduló Appel Judit  iskolai 1. országos 17-20. között Dr.Balatoni Hajnalka, Péter Szandra
Városi szavaló verseny Pocsai Dóra 3. Jaszenovics Ilona
Megyei helyesírási verseny Szabadi Zita 11.b 4. Páncsity Orsolya
Megyei helyesírási verseny Gálos Laura 11.d 4.  Dr. Balatoni Hajnalka
Szép magyar beszéd megyei verseny Gálos Laura 11.d 1. Dr. Balatoni Hajnalka
Szép magyar beszéd olvasási verseny Kákonyi Adél Iskolai 1.  Nagy Márta
Simonyi Zsigmond Helyesírási verseny Kovács Fanni 8.a Iskolai 1. megyei eredményes Nagy Márta
Eötvös József Országos középiskolai Szónok verseny Kopcsek Zsófia 11.a országos döntőbe jutott Nagy Márta, Balatoni Hajnalka
Eötvös József Országos középiskolai Szónok verseny Lábody László 11.a országos 8.+közönségdíj Nagy Márta, Balatoni Hajnalka
DEPHYMA (MATEMATIKA) Bernát Lóránt Viktor 8. Lengyel Anita
DEPHYMA (MATEMATIKA) Rőder Adrienn 11.a 5. Lengyel Anita
DEPHYMA (MATEMATIKA) Bogárdi-Mészöly Máté 10.a 2. Lengyel Anita
Valeria Koch versmondóverseny regionális forduló Juhász Loretta Lujza 11.b 6. Christof Lades, Péter Szandra
Valeria Koch versmondóverseny regionális forduló Pukánszky Péter 11.a 4. Paplauer Paula, Cornelia Hobritz
Valeria Koch versmondóverseny regionális forduló Kneifel Zsuzsanna 9.b 4. Paplauer Paula
Valeria Koch versmondóverseny regionális forduló Kopcsek Zsófia 11.a 2. Paplauer Paula, Cornelia Hobritz
Valeria Koch versmondóverseny regionális forduló Emmert Bettina 11.a  1. Paplauer Paula
Országos Német Nemzetiségi Szavalóverseny irodalmi német 9., 10. évfolyam Kneifel Zsuzsanna 9.b 2. Paplauer Paula
Országos Német Nemzetiségi Szavalóverseny irodalmi német 11. , 12. évfolyam Kopcsek Zsófia 11.a 2. Paplauer Paula, Cornelia Hobritz
Országos Német Nemzetiségi Szavalóverseny nyelvjárás kategória Emmert Bettina 11.a  1. Paplauer Paula
OKTV Nemzetiségi nyelv és irodalom Szerencsés Zsófia 11.a 10. Paplauer Paula/Cornelia Hobritz/Manz Alfréd
OKTV Nemzetiségi nyelv és irodalom Máj Péter 11.b 5. Cornelia Hobritz/Manz Alfréd
OKTV Nemzetiségi nyelv és irodalom Appel Judit 11.a 3. Paplauer Paula/Christoph Lades/Manz Alfréd
OKTV Nemzetiségi nyelv és irodalom Becker Elisa 11.b 1. Péter Szandra/Christoph Lades/Manz Alfréd
OKTV német nyelv Emmert Bettina 11.a 18. Paplauer Paula/Christoph Lades
OKTV német nyelv Appel Judit 11.a 2. Paplauer Paula/Christoph Lades
Országos Műfordítóverseny magyarról németre Bienen: Gulyás Mátyás, Szabadi Zita, Beregszászi Aletta, Hetyei Boglárka 11.b 8. Péter Szandra/Ch. Lades/Manz A/ Cornelia Hobritz
Országos Műfordítóverseny németről magyarra Bienen: Gulyás Mátyás, Szabadi Zita, Beregszászi Aletta, Hetyei Boglárka 11.b 3. Péter Szandra/Ch. Lades/Manz A/ Cornelia Hobritz
GEO-WETTBEWERB gimn./ országos német nyelvű földrajzverseny Munding Alíz 10.b 5. Hefner Istvánné/Nuberné Honti Ivett
GEO-WETTBEWERB gimn./ országos német nyelvű földrajzverseny Kovács Nikoletta 11.b 2. Hefner Istvánné/Nuberné Honti Ivett
Városi Környezetvédelmi Nap verseny Strobán Kitti, Balaskó Noémi, Oroszlán Dóra, Gyurinovics Evelin 8.a 3. Nuberné Honti Ivett
Városi Környezetvédelmi Nap verseny Horváth Szonja, Héger Armand, Papp Dóra, Németh Máté 10.c 1. Nuberné Honti Ivett
Abgedreht 2016 11.c   Die Spontanen: Ferenc Ádám, Lilla Ákos, Judit Appel, Rozália Németh, Dániel Schoblocher eredményes Csorbai Péter
Abgedreht 2016 9.b    Zeitreiser: Eszter Pálmai, Susanna Kneifel, Fanni Elekes, Dominik Kolar, György Nagy 3. Manz Alfréd
Abgedreht 2016 10.b  FrankEliten: Júlia Barcsák, Maja Müller, Erik Hasanovic, Gergely Kucsora, Zénó Kohut, Dominik Kerényi, Szabolcs Fehér, Benedek Soós, János Kalóczkai, Dávid Csepella, Maja Szerencse, Armand Héger 2. Muth Mathias/Révainé Schőn Teréz
E-kód országos verseny Fehér Zsóka 8.a eredményes Lepres Andrásné
E-kód országos verseny Fekete Regina 7.a eredményes Lepres Andrásné
E-kód országos verseny Katzenmayer Kíra 8.a 7. Lepres Andrásné
Nemes Tihamér OITV-alkalmazói kategória Bogárdi-Mészöly Máté 10.a eredményes Lepres Andrásné
Nemes Tihamér OITV-alkalmazói kategória Hasanovic Erik 10.b eredményes Lepres Andrásné
LabView programozási verseny Bogárdi-Mészöly Máté 10.a eredményes Lepres Andrásné
LabView programozási verseny Oberhauser Attila 10.a eredményes Lepres Andrásné
LabView programozási verseny Szilágyi Botond 12.c eredményes Lepres Andrásné
"4 for Europe" országos középiskolás vetélkedő regionális döntőjén "CSEUROPA" csapat: Péter Petra, Puskás Anna, Szilágyi Nikolett, Zilinszki Luca 11.c 9. Révainé Schőn Teréz
"4 for Europe" országos középiskolás vetélkedő regionális döntőjén "FrankelEuropa" csapat: Agócs Vanda, Alföldi Albert, Balanyi Kata, Katona Gréta 11.c 3. Révainé Schőn Teréz
OÁTV angol nyelv Fehér Zsóka 8.a orsz.19. Vassné Szabó Dóra
OÁTV nemzetiségi német nyelv Kovács Fanni 8.a orsz. 15. Melcher Zsanett
OÁTV nemzetiségi német nyelv Katzenmayer Kíra 8.a orsz. 11. Melcher Zsanett
OÁTV nemzetiségi német nyelv Bíró Kristóf 8.a orsz. 8. Melcher Zsanett
Városi és megyei elsősegélynyújtás verseny Schauer Fábián, Makai Márk 9.a, Kovács Fanni, Sándorfi Eszter, Balaskó Noémi 8.a városi 1., megyei 2.  Solt Rita
Amatőr röplabda diákolimpia Gombos Kitti, Hegyi Renáta, Kovács Diána, Körtési Gréta, Martin Réka, Mayer Nóra, Molnár-Mácsai Katica, Nacsa Fruzsina, Sanchez-Carrera Vanessza, Simon Krisztina, Stefánovics Nelli, Strohner Ráchel Natasa, Wágner Bernadett városi 1.                    területi 1.                  megyei 3. Kovács Lajos
Atlétika mezei futó diákolimpia Balogh Dávid, Kárpáti Rafael, Kollár Erik, Rácz Gergő, Soós Benedek városi 1.                    területi 1.                  országos döntőbe jutott Kovács Lajos
Kispályás amatőr diákolimpia Huszár Attila, Simon György, Török Kálmán, Kárpáti Patrik, Kárpáti Rafael, Hodován Péter, Szlovák Attila, Ács Ruben, Szabó Zoltán, Horváth Márk városi 2. Kovács Gábor
Futsal diákolimpia Huszár Attila, Simon György, Török Kálmán, Haincz Krisztián, Kárpáti Patrik, Kárpáti Rafael, Hodován Péter, Czikora Bence, Bolvári Péter, Weiner Tamás, Héger Armand városi 1.                    területi 1.                  megyei 1.                      országos 16. Kovács Gábor
Fenyőfakupa Martin Réka, Simon Krisztina, Hegedűs Alexandra, Becker Elisa, Mezőfi Réka, Wágner Bernadett, Muncan Hanna, Gärtner Virág, Horváth Szonja, Papp Dóra, Jurcsák Evelin, Vidákovics Naomi, Földesi Réka, Szabó Lucia, Márics Zsanett, Kovács Lilla 4. Kovács Gábor
Fenyőfakupa Ács Ruben, Csontos Bence, Szabó Bálint, Huszár Attila, Simon György, Török Kálmán, Haincz Krisztián, Kárpáti Patrik,  Hodován Péter, Czikora Bence, Bolvári Péter, Weiner Tamás, Héger Armand 1. Kovács Gábor
Fenyőfakupa Huszár Attila a torna legjobb kapusa Kovács Gábor
Fenyőfakupa Simon György a torna legjobb játékosa Kovács Gábor
Énekkar   Egész éves kimagasló szereplés Kovács Andrásné




© Copyright 2015 - MNÁMK