Munkatársaink


 

MUNKATÁRSAK

Iskolavezetés

Scherer Gabriella

főigazgató

Georg Fischer

német igazgató

Szauter Terézia

főigazgató helyettes

Dr. Kiss Zoltánné

általános iskola alsó tagozatának igazgatóhelyettese

Gernerné Kemmer Rosemarie

általános iskola felső tagozatának igazgatóhelyettese

Nuberné Honti Ivett

gimnázium igazgatóhelyettes

 

Titkárság

Tímárné Ginder Kinga

főigazgató titkárság

Márton Szilvia

főigazgató titkárság

Csabák Anita

gimnázium titkárság

Bodrogi Orsolya

általános iskola titkárság

Pedagógiai asszisztensek

Hainczné Tokay Anna

általános iskola

Vidákovics Syntia

gimnázium

Tantestület

NÉV

BEOSZTÁS

TANTÁRGYAK

OSZTÁLYFŐNÖK

INTÉZMÉNYEGYSÉG

Bajainé Bischof Erzsébet

tanár

matematika, fizika

 

általános iskola, gimnázium

Dr. Balatoni Hajnalka

tanár, magyar munkaközösség vezető

magyar nyelv és irodalom, történelen

9/C

gimnázium

Balster, Elke

tanító
(német vendégtanár)

német, matematika

 

általános iskola

Bosnyák Imréné

tanító

             4/C

általános iskola

Csipakné Erős Edina

nemzetiségi tanító

   2/A

általános iskola

Csorbai Péter

tanár

német nyelv és irodalom, német népismeret

10/A

gimnázium

Csordásné Csőszi Melinda

tanító

 

1/A

általános iskola

Deák Barbara

 

 nemzetiségi tanító    1/B  általános iskola

Dr. Kiss Zoltánné

tanár

matematika

 

általános iskola

Egyed Istvánné

 tanár

matematika

 

gimnázium

Emmert József

tanár

néptánc

 

gimnázium

Eperjesiné Fehér Teréz

tanár

szakmai tantárgyak

9/D

szakgimnázium

Faragó Adél

nemzetiségi tanító

   2/B

általános iskola

Földváriné Berberovics Judit

tanító

 

4/A

általános iskola

Fülöp Szilvia

 tanító

rajz

 

 általános iskola, gimnázium

Füstösné Schäffer Edina

tanár

német nyelv és irodalom

9/II

gimnázium

Gáspárné Sziebert Szilvia

német nemzetiségi tanító

 

3/B

általános iskola

Gernerné Kemmer Rosemarie

tanár

német nyelv és irodalom, hon és népismeret

 

általános iskola, gimnázium

Ginál Ildikó

tanító
alsós német munkaközösség-vezető

 

3/A

általános iskola

Graser, Andreas

tanár
(német vendégtanár) 

matematika, fizika

 12/B  gimnázium 

Hajdú Anett

tanár

angol nyelv

12/B

gimnázium

Hajós Enikő

nemzetiségi tanító

   4/B

általános iskola

Haszur Mária

tanár

német nyelv és irodalom  

gimnázium

Hefner Istvánné

tanár

biológia, földrajz

 

 gimnázium

Hideghétiné Hágendorn Andrea

tanító

 

4/C

általános iskola

Hobritz, Cornelia

tanár
(német vendégtanár)

német nyelv és irodalom

 11/A

gimnázium

Hortiné Nagy Réka

tanító

 

3/C

általános iskola

Horváth Gábor

tanár

német nyelv és irdalom

 

gimnázium

Huberné Schäffer Jolán

tanár

biológia, technika és életvitel, természetismeret

 

általános iskola, gimnázium

Illés Zoltán

 

tanár

 

biológia, kémia

11/C

gimnázium

Ivánkovich Anita

tanár

matematika, kémia

 10/D

általános iskola, gimnázium

Jaksa Veronika

tanító

 

3/C

általános iskola

Jaszenovics Ilona

tanár

magyar nyelv és irodalom

 

gimnázium

Juhász Imre

tanár

angol nyelv

 7/A

középiskola

Kajtárné Kaszás Erika

tanító

 

1/A

általános iskola

Katonáné Kollár Elvíra

nemzetiségi tanító

matematika 5/C

általános iskola

Kemmer Erzsébet

tanár

német nyelv és irodalom, történelem, német népismeret

 

gimnázium

Kovács Andrásné

tanár

magyar nyelv és irodalom, ének

8/B

általános iskola, gimnázium

Kovács Gábor

tanár

testnevelés

12/D

gimnázium

Kovács Lajos

tanár

testnevelés

 

gimnázium

Kovács Villő Klára

tanár

magyar nyelv és irodalom, erkölcstan

6/A

általános iskola,gimnázium

Lades, Christoph

tanár
(német vendégtanár)

német, történelem, informatika

 10/B

gimnázium

Lengyel Anita

tanár

DÖK-munkát segítő pedagógus

német nyelv és irodalom, matematika, történelem

11/A

gimnázium

Lepres Andrásné

 tanár

matematika, informatika

 

gimnázium

Makajiné Hornyák Éva

tanító

 

 

általános iskola

Manz Alfréd

tanár, német munkaközösség vezető

német nyelv és irodalom, német népismeret

10/B

gimnázium

Mártonné Tokay Ágnes

tanító

 

2/B

általános iskola

Mayerné Márity Teréz

tanító

 

4/A

általános iskola

Mikóné Kovács Veronika

tanító

 

1/C

általános iskola

Molnárné Tomó Krisztina

tanító

 

1/B

általános iskola

Mozolai Mónika

 

tanár,
osztályfőnöki munkaközösség vezető

informatika

11/D


általános iskola, gimnázium

Muth, Matthias

tanár
(német vendégtanár)

angol nyelv, történelem

11/B

gimnázium

Nagyné Kiss Valéria

tanító

 

3/B

általános iskola

Nagyhegyesiné Font Anikó

tanár

angol nyelv

12/C

gimnázium

Nagy Márta

tanár

magyar nyelv és irodalom, mozgóképkultúra és médiaismeret

 

gimnázium

Nagy Tünde

tanár

német nyelv és irodalom, történelem

 9/A

gimnázium és szakgimnázium

Neidhart, Andreas

tanár
(német vendégtanár)

német nyelv, történelem

12/A

gimnázium

Páncsity Orsolya

tanár

magyar nyelv és irodalom

10/C

gimnázium

Nuberné Honti Ivett

tanár

földrajz, angol, német

 

gimnázium

Özen, Friderike

tanár
(német vendégtanár)

német nyelv, angol nyelv

 

általános iskola, gimnázium

Paplauer Paula

tanár

német nyelv és irodalom, német népismeret

12/A

gimnázium

Pappné Harcos Erzsébet

tanár

német nyelv és irodalom

 8/A

gimnázium

Pencz Mária

tanár

német nyelv és irodalom, népismeret

 9/I

gimnázium és szakgimnázium

Péter Szandra

tanár

német nyelv és irodalom

 

gimnázium

Pfeiffer Tamásné

tanító

 

2/C

általános iskola

Polgár László

 tanár

kémia, fizika

   gimnázium

Pump Gábor

tanár

testnevelés, technika és életvitel

 

általános iksola, gimnázium, szakgimnázium

Puruczki Csilla

tanár

német nyelv és irodalom, történelem, hon és népismeret

6/B

általános iskola, gimnázium

Richert-Szemelácz Éva

tanító

 

1/C

általános iskola

Régaisz Erzsébet

tanár

angol munkaközösség vezető

angol

9/B

gimnázium

Révainé Schőn Teréz

tanár

német nemzetiségi nyelv és irodalom, történelem, népismeret

 11/B

gimnázium

Ruff Terézia

tanár
minőségbiztosítási munkaközösség-vezető

matematika

 

általános iskola, gimnázium

Sajtos Klaudia

nemzetiségi tanító

   2/A

általános iskola

Sári István

tanár

fizika, kémia

 

gimnázium

Scherer Gabriella

tanár

történelem

 

általános iskola, gimnázium

Simon Judit

tanár

angol nyelv

 

gimnázium

Steingart János

 

természettudományi munkaközösség vezető

matematika, fizika

 

gimnázium

Szabó Etelka

tanító, alsós magyar munkaközösség vezető

 

3/A

általános iskola

Szauterné Lévai Klára

tanár

történelem, német nyelv és irodalom, hon- és népismeret

5/A

általános iskola

Szilágyiné Deres Anikó

tanító, DÖK-munkát segítő pedagógus

 

4/B

általános iskola

Szauter Terézia

tanár

történelem munkaközösség vezető

történelem

 

gimnázium

Varga István

tanító

 

2/C

általános iskola

Vassné Szabó Dóra

tanár, nevelési munkaközösség vezető

angol nyelv, erkölcstan, tanulásmódszertan

7/C

általános iskola, gimnázium

Vétek Frigyes

tanár

testnevelés

5/B

 általános iskola, gimnázium

Vujkov Ágota

tanár

német nyelv és irodalom, földrajz, hon- és népismeret, természetismeret

 7/B

általános iskola, gimnázium

Walker, Kris

tanár
(német vendégtanár)

német nyelv és irodalom, történelem

 

gimnázium

 

 

 





© Copyright 2015 - MNÁMK