hu Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja - Ungarndeutsches Bildungszentrum +36 (06) 79 - 520 930
hu Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja - Ungarndeutsches Bildungszentrum +36 (06) 79 - 520 930

Versenyeredmények

2020/2021

Általános iskola

2019/2020

Általános Iskola Alsótagozat

Általános Iskola Felsőtagozat

2018/2019

Betűző verseny 4. évfolyam

Helyesírási verseny – beszámoló 2019

Magyar nyelvű szavalóverseny 1-2.oszt.

MESEMONDÓ VERSENY 2018 1,2 évf.

Német játékos vetélkedő 2018 ősz

Német nyelvű szavalóverseny 1-2

Olvasási verseny beszámoló

Rezitationswettbewerb 3-4 Klasse

Spielerischer Deutschwettbewerb für die 2

Városi Játékos német nyelvi verseny az MNÁMK

Felső tagozat versenyeredményei:

– 2018. november 14. : Adventure Land – angol nyelvi verseny (területi)
• Csapattagok: Kovács Kata (8.b), Kozma Réka (8.b), Orlai Nikolett (7.c), Torma Klaudia (7.c) (Felkészítő: Vassné Szabó Dóra)
• Helyezés: 2. hely
– 2018. november 21.: Simonyi Zsigmond Helyesírási verseny
megyei fordulóra bejutottak: Markó Patrik Ferenc (5.c), Mikó Márta (5.a), (felkészítő: Kovács Villő)
– 2018. november: Pályaorientáció – rajzverseny: Stadler Liána 1. helyezés (Kovács Villő)
– 2018. november. 26.: Városi mesemondó verseny (Vuity András (5. c) – felkészítő: Kovács Villő)
– 2018. Országos Angol nyelvi verseny 7-8. évfolyam (Lakatos Olivér, Kovács Kata, Kozma Réka, Schiller Michaela, Schiller Regina)
– Herbst in den DACH Ländern – Ősz Németországban, Ausztriában, Svájcban
Junior 2 kategóriában indultunk:
A 7/b-ből 2 csapattal vettünk részt.
3. helyezett lett Andriska Evelin, Markó Maja és Pfeiffer Anna.
25 csapat között több osztott hely is született, így 20-ig megy a rangsor.
Így lett 12. helyezett a Liptai Luca, Havas Attila, Bakos Gergő csapat. (Felkészítő: Krausz Éva)
– Rajzverseny: Dorkó-Potz Dominik, Kőhegyi Virág, Rimai Bence.
– Melcher Gabriella, informatika verseny 2. helyezés (HÓDítsd meg a biteket)
– 2019. 01. 15. „Szép magyar beszéd” iskolai forduló:5-6. évfolyam: továbbjutó: Mikó Márta, 7-8. évfolyam: Roncsák Lilla
– 2019. 02. 14. Baja járási „Szép Magyar Beszéd” verseny, Mikó Márta I. helyezés – felkészítő: Kovács Villő
– 2019. március 4. Városi angol verseny (iskolahét): 5-6. évfolyam (Melcher Gabriella, Kerek Gáspár, Puskás Viktória), 7-8. évfolyam: Kozma Réka, Kovács Kata, Eke Odett, felkészítő: Vassné Szabó Dóra. A 8. évfolyamos csapat 3. helyezést ért el.
– 2019. március 11. Helyesírási verseny (Iskolahét): Markó Patrik Ferenc (5.c) 2. helyezés, Mikó Márta (5.a)
Felkészítő: Kovács Villő
– 2019. március 12. Szavalóverseny
iskolai forduló: 1. Vuity András 5.c (Kovács Villő), 2. Perity Luca 5.a (Kovács Villő), 3. Richert Ramóna (Kovács Villő), 3. Varga Petra (Nagy Márta)
– 2019. április 10. Angol városi szavaló verseny (Iskolahét): 6. évf.: Melcher Gabriella, Puskás Viktória – felkészítő: Vassné Szabó Dóra
– Megyei Simonyi Zsigmond helyesírási verseny Mikó Márta (5.c) 1. helyezés, Kárpát-medencei döntőbe jutott – felkészítő: Kovács Villő
– 2019. április: Német játékos nyelvi vetélkedő /városi/: 1. hely: Koch Dávid (5.a), Kovács Kata (8.b) Felkészítő: Kovács Judit, Egyed Tünde
– 2019. április: „Fogom a kezed” magyar irodalmi csapatverseny /országos/ – 8. hely: Csabai-Muth Zoé, Dobler Bálint, Havas Panni, Varga Petra. Felkészítő: Nagy Márta

2017/2018

Felsős rezita

Felsős szavalóverseny 5-6. évfolyam

Aranyverseny

Biblia verseny

Földrajzversenyek

Helyesírási verseny alsó tagozat

Irány az országos szép magyar beszéd verseny

Játékos német nyelvi verseny beszámoló

Német szavalóverseny iskolai forduló

2016/2017

Játékos idegen nyelvi vetélkedő – 7-8. évf.

Magyar nyelvű mesemondó verseny- 1-4. évf.

Helyesírási verseny – 3-4. évf.  – 2017.02.25

Német nyelvű versmondó verseny – 1-2. évf. – 2017.03.06

Magyar nyelvű szavaló verseny – 3-4. évf. – 2017.03.06

Magyar nyelvű szavaló verseny – 5-8. évf. – 2017.03.09

Magyar nyelvű szavaló verseny – 1-2. évf. – 2017.03.07

Mesemondó verseny – 1-4.évf. – 2016.11.15

Olvasási verseny – 2-3-4.évf. – 2017.03.27

Német nyelvű szavaló verseny – 3-4. évf. – 2017.03.21

Megyei német vers- és prózamondó verseny – 2017.03.23

Matematika verseny 3-4. évf. – 2017.05.11

Betűző verseny 3. évf. – 2017.05.22

Országos német szavalóverseny – 2017.05.19.

Betűző verseny 4.évf. – 2017.05.30

Játékos német verseny 4.évf. – 2017.04.24

Matematika verseny 1-2.évf. – 2017.05.26

2015/2016

Hulladékgazdálkodási rajzpályázat

Mesemondó verseny- 2015.11.17

Városi,területi mesemondó verseny- 2015.11.23

Városi mesemondó verseny- 2015.11.25

Kistérségi német versmondó verseny- 2015.11.27

Játékos német nyelvi vetélkedő 2., 3., 4. évfolyam- 2015. őszi forduló

Helyesírási verseny- 2016.01.13

Úszóverseny – Schwob Fanni eredményei

Úszóverseny- Kaiser Dominik eredményei

Asztalitenisz- Kovács Kata

Csevegő verseny- 2016.02.29

Német nyelvű szavalóverseny- 2016.03.08

Német nyelvű vers- és prózamondó verseny- 2016.03.08

Országos Diákolimpia –  Kaiser Dominik eredményei

Német nyelvű vers- és prózamondó verseny- 2016. 03.17

Zrínyi Ilona Matematikaverseny- 2016.02.19

Szavalóverseny – 1-2. évfolyam  2016.03.22

Szavalóverseny – 3-4. évfolyam  2016.03.22

Matematika verseny 2. évfolyam – 2016.04.26

Olvasási verseny   2 -4. évfolyam – 2016.05.09

Országos kosárlabda bajnokság döntő – 2016.05.08

Matematika verseny 4. évfolyam – 2016.05.17

Játékos német nyelvi vetélkedő 2.,3.,4. évfolyam- 2016. tavaszi forduló

Matematika verseny 3. évfolyam – 2016.05.03

Matematika verseny 1. évfolyam – 2016. 05.25

Betűző verseny  3.b – 2016.05.31