hu Magyarországi Német Általános Művelődési Központ - Ungarndeutsches Bildungszentrum +36 (06) 79 - 520 930 - OM azonosító: 027939

Örömfoci az MNÁMK-ban

MNÁMK-UBZ > Kollégium > Örömfoci az MNÁMK-ban

Kollégiumunk fiú focistái március 21-én ismét vendégül látták a Bajai Egységes Gyógypedagógiai és Módszertani Intézmény (EGYMI) kollégiumának csapatát. Az elmúlt év decemberében már összemérték tudásukat a srácok, ez most a téli meccs tavaszi visszavágója volt.

A mérkőzés az első percről kezdve komoly küzdelmet hozott. Az első félidőben potyogtak a gólok mindkét térfélen, a második játékrészben azonban az MNÁMK-sok kerekedtek felül. A számszerű végeredménynél azonban most is sokkal fontosabb volt a sportélmény, amiért köszönet mindkét együttes játékosainak, és a vendégeket elkísérő pedagógusoknak: Kovácsné Zsemlye Mariettának, Bán Ferencnek, Bodrogi Kornélnak és Menczer Györgynek.